vdes-pronari-i-restorantit-ne-ferizaj-ne-te-cilin-kishte-ndodhur-shperthimi

Ka vdekur Genc Sopa, pronari i “Steak House”, restorantit ku kishte ndodhur shpërthimi.

Advertisement

Lajmin e ka konfirmuar deputeti i LVV-së, Dimal Basha.

Advertisement

“Sot na erdh lajmi për vdekjen e Genc Sopës, afaristit, mikut, dhe një djali shembullor të qytetit.

Advertisement

Ganci pat……

Advertisement
Advertisement

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *