Connect with us

LAJME

Salihu: Bërnabiqi u prit në Amerikë nga Nulandi, kush e priti nga administrata e ShBA Vjosa Osmanin?

Published

on

salihu:-bernabiqi-u-prit-ne-amerike-nga-nulandi,-kush-e-priti-nga-administrata-e-shba-vjosa-osmanin?
Advertisement

Analisti politik, Fitim Salihu ka komentuar vizitën e presidentes Vjosa Osmani, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA).

Advertisement

Salihu ka thënë se kryeministrja serbe u prit nga nënsekretarja e Departamentit të Shtetit ndërsa ka pyetur se kush nga administrata amerikane e ka pritur në takim Vjosa Osmanin.

Advertisement

Postimi i tij i plotë:

Advertisement

Vjosa Osmani ishte në ShBA në të njëjtën kohë me Ana Bërnabiqin. Këtë të fundit e priti në takim Viktoria Nullandi, nënsekretarja e Departamentit të Shtetit. Vetë Nullandi postoi për këtë takim në Tëitter. A mund ta dimë se kush nga administrata amerikane e ka pritur në takim Vjosa Osmanin?

Advertisement

The post Salihu: Bërnabiqi u prit në Amerikë nga Nulandi, kush e priti nga administrata e ShBA Vjosa Osmanin? appeared first on Kosova24.

Advertisement

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

LAJME

Ja çfarë shkruajnë mediat serbe për kërcënimin ndaj Albin Kurtit

Published

on

ja-cfare-shkruajne-mediat-serbe-per-kercenimin-ndaj-albin-kurtit
Advertisement

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti është kërcënuar, dhe për këtë arsye është rritur edhe niveli i sigurisë ndaj tij.

Advertisement

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu.

Advertisement

E lajmi……

Advertisement

Advertisement

Continue Reading

LAJME

Momenti kur Njësitë Speciale vendosen te shtëpia e kryeministrit Kurti

Published

on

momenti-kur-njesite-speciale-vendosen-te-shtepia-e-kryeministrit-kurti
Advertisement

Pjesëtarë të Njësisë së Reagimit të Shpejtë të Policisë së Kosovës janë vendosur te shtëpia e kryeministrit Albin Kurti në Prishtinë.

Advertisement

Kjo ka ndodhur në kuadër të rritjes së masave të sigurisë për shefin e Qeverisë që janë ndërmarrë nga sot pasdite.

Advertisement

Burime të KALLXO.com kanë thënë se masat e sigurisë janë rritur pas një kërcënimi ndaj kryeministrit.

Advertisement

Përveç pjesëtarëve të Policisë afër shtëpisë, janë parë policë duke patrulluar këmbë në rrugën ku gjendet shtëpia e kryeministrit Kurti.

Advertisement

The post Momenti kur Njësitë Speciale vendosen te shtëpia e kryeministrit Kurti appeared first on Kosova24.

Advertisement

Continue Reading

LAJME

Shqipe Pantina: Halil Berisha e tha të vërtetën dhe tregoi sa e vështirë është puna e gazetarit

Published

on

shqipe-pantina:-halil-berisha-e-tha-te-verteten-dhe-tregoi-sa-e-veshtire-eshte-puna-e-gazetarit
Advertisement

Gazetari Halil Berisha, gjatë ditës së mërkure ka dhënë dëshminë e tij, lidhur me publikimin e dosjeve të Gjykatës Speciale, në konferencën për media të organizuar nga OVL-ja e UÇK-së, shtatorin e vitit të kaluar, ku ai si……

Advertisement

Advertisement
Advertisement

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.