Connect with us

LAJME

Para pakë minutash tronditet Prishtina: Njëri nga ta del me armë në dorë

Published

on

Advertisement


Bota Press

Advertisement

Një përleshje ka ndodhur në  rrugën ‘’Agim Ramadani’’ në Prishtinë, ku pas një konflikti disa shoferë kanë tentuar të qërojnë hesapet me konfrontim, shkruan Gazeta Botapress.

Advertisement

Nga një lexues ka ardhur një video ku shihet një nga burrat i cili mban në dorë një armë, derisa edhe policia kanë ndërhyrë për të shmangur përleshjen mes tyre.

Advertisement

Rritur potencën 5 herë më shumë në 7 minuta, përdorni këtë gjë

Advertisement

GOPOTENT

Më poshtë video nga momenti i ngjarjes:

VIDEO

Advertisement

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

LAJME

Arrijnë në Shkup dy të lënduarit në aksidentin e autobusit në Bullgari

Published

on

Advertisement

Arrijnë në Shkup dy të lënduarit në aksidentin e autobusit në Bullgari

Advertisement

Arrijnë në Spitalin e Shkupit dy nga shtatë të lënduarit nga aksidenti i autobusit më 23 nëntor në Bullgari.

Advertisement

Bëhet fjalë për një paciente 17 vjeçare dhe një pacient tjetër.

Advertisement

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se ata do të vendosen në Klinikën për Kirurgji plastike.

Advertisement

Dy prej pesë pacientëve të mbetur do të kthehen më 30 nëntor dhe njëri më 1 dhjetor. Presheveri i cili shpëtoi po ashtu, do të do dërgohet në Preshevë.

Advertisement

Continue Reading

LAJME

Postimi prekës i babait të nxënësit të plagosur: Sot djali im u zgjua, por i thash se shokët e tu kanë shkuar në parajsë

Published

on

Advertisement

Postimi prekës i babait të nxënësit të plagosur: Sot djali im u zgjua, por i thash se shokët e tu kanë shkuar në parajsë

Advertisement

Babai i të riut të plagosur në tragjedinë e djeshme në Gllogjan, ka bërë një postim prekës.

Advertisement

Ai ka njoftuar se djali i tij është zgjuar, por që atij i ka dhënë lajmin e kobshëm për vdekjen e shokut dhe shoqes së tij.

Advertisement

“Sot djali im u zgjua, por pa shoqen e shokët e tij që ishte ulur në autobus me ta. Më pyeti a kanë shpëtuar, u desh ti them se ata jetojnë në parajsë” shkruan babai i të plagosurit në aktin e djeshëm kriminal në Gllogjan.

Advertisement

Continue Reading

LAJME

Sulmi me kallashnikov në Gllogjan, reagon edhe Rada Trajkoviq, përmend sulmin e Gorazhdevcit ku u sulmuan rreth 50 fëmijë

Published

on

sulmi-me-kallashnikov-ne-gllogjan,-reagon-edhe-rada-trajkoviq,-permend-sulmin-e-gorazhdevcit-ku-u-sulmuan-rreth-50-femije
Advertisement

Kryetarja e Lëvizjes Evropiane të Serbëve nga Kosova, Rada Trajkoviq, ka shkruar në Tëitter për sulmin në Gllogjan, ku humbën jetën tre persona.

Advertisement

Ajo ka shprehur ngushëllime familjeve të viktimave, por ka kujtuar edhe sulmin me kallashnikov ndaj……

Advertisement

Advertisement
Advertisement

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.