Katër policë e shtrijnë për toke dhe arrestojnë një qytetar në Klinë, si shkak i mos mbajtjes së maskës

Katër policë e shtrijnë për toke dhe arrestojnë një qytetar në Klinë, si shkak i mos mbajtjes së maskës

Një person është ndaluar dhe më pas arrestuar nga Policia në Klinë. Ku dyshohet se për mos mbajtje të maskës ai është arrestuar, shkruan Gazeta Metro.

Advertisement

Rasti ka ndodhur sot rreth orës 11:00 në qendër të qytetit.

Advertisement

Portali Klina.info raporton se i njëjti u arrestua për shkak të mosmbajtjes së maskës.

Advertisement

Më poshtë keni momentin e arrestimit të qytetarit nga Policia e Kosovës. /gazetametro.net

Advertisement
Advertisement

LAJME