Kadri Veseli del nga Spitali i Mitrovicës, pritet me brohorimat “UÇK-UÇK”

Kadri Veseli del nga Spitali i Mitrovicës, pritet me brohorimat “UÇK-UÇK”

Pak minuta më parë ish-kreu i PDK-së Kadri Veseli erdhi për vizitë në Spitalin e Mitrovicës tek babai i tij, shkruan Mitropol.

Advertisement

Mitropol raportoi LIVE momentin kur Kadri Veseli hyri dhe doli nga aty.

Advertisement

Me të dalë jashtë ai përshëndeti të pranishmit me krahë të hapur ndërsa nga të pranishmit u prit me brohorimat “UÇK-UÇK”.

Advertisement

The post Kadri Veseli del nga Spitali i Mitrovicës, pritet me brohorimat “UÇK-UÇK” appeared first on Kosova24.

Advertisement
Advertisement

LAJME