Connect with us

LAJME

Ja çfarë shkruajnë mediat serbe për kërcënimin ndaj Albin Kurtit

Published

on

ja-cfare-shkruajne-mediat-serbe-per-kercenimin-ndaj-albin-kurtit
Advertisement

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti është kërcënuar, dhe për këtë arsye është rritur edhe niveli i sigurisë ndaj tij.

Advertisement

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu.

Advertisement

E lajmi……

Advertisement

Advertisement

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

LAJME

Postimi prekës i babait të nxënësit të plagosur: Sot djali im u zgjua, por i thash se shokët e tu kanë shkuar në parajsë

Published

on

Advertisement

Postimi prekës i babait të nxënësit të plagosur: Sot djali im u zgjua, por i thash se shokët e tu kanë shkuar në parajsë

Advertisement

Babai i të riut të plagosur në tragjedinë e djeshme në Gllogjan, ka bërë një postim prekës.

Advertisement

Ai ka njoftuar se djali i tij është zgjuar, por që atij i ka dhënë lajmin e kobshëm për vdekjen e shokut dhe shoqes së tij.

Advertisement

“Sot djali im u zgjua, por pa shoqen e shokët e tij që ishte ulur në autobus me ta. Më pyeti a kanë shpëtuar, u desh ti them se ata jetojnë në parajsë” shkruan babai i të plagosurit në aktin e djeshëm kriminal në Gllogjan.

Advertisement

Continue Reading

LAJME

Sulmi me kallashnikov në Gllogjan, reagon edhe Rada Trajkoviq, përmend sulmin e Gorazhdevcit ku u sulmuan rreth 50 fëmijë

Published

on

sulmi-me-kallashnikov-ne-gllogjan,-reagon-edhe-rada-trajkoviq,-permend-sulmin-e-gorazhdevcit-ku-u-sulmuan-rreth-50-femije
Advertisement

Kryetarja e Lëvizjes Evropiane të Serbëve nga Kosova, Rada Trajkoviq, ka shkruar në Tëitter për sulmin në Gllogjan, ku humbën jetën tre persona.

Advertisement

Ajo ka shprehur ngushëllime familjeve të viktimave, por ka kujtuar edhe sulmin me kallashnikov ndaj……

Advertisement

Advertisement
Advertisement

Continue Reading

LAJME

Tërbohen mediat serbe/ Shkruajnë për sulmin e armatosur në Deçan: Në Gllogjan ishte Shtabi i UÇK-së dhe është afër Liqeni i Radojniqit!

Published

on

terbohen-mediat-serbe/-shkruajne-per-sulmin-e-armatosur-ne-decan:-ne-gllogjan-ishte-shtabi-i-uck-se-dhe-eshte-afer-liqeni-i-radojniqit!
Advertisement

Mediat serbe sot shkruajnë për ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmë në Kosovë, ku mbetën të vrarë tre persona në Gllogjan të Deçanit.

Advertisement

Kosovo-online shkruan se, Policia e Kosovës ka publikuar detaje të një vrasjeje……

Advertisement

Advertisement
Advertisement

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.