Gani Geci “godet” familjen Imeri, i del në mbrojtje Besian Mustafës: Po i mbroni vrasësit e…

Gani Geci “godet” familjen Imeri, i del në mbrojtje Besian Mustafës: Po i mbroni vrasësit e…

Familja e anëtarit të vrarë të LDK-së, Haki Imeri, përmes një postimi në facebook ka sulmuar ashpër sot kandidatin për deputet të LDK-së, Besian Mustafa, i cili përmes një letre publike ka kritikuar partinë e tij pas humbjes së rëndë që pësoi në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Advertisement

Ata e kanë quajtur demagog Besian Mustafën.

Advertisement

“Letra e Besain Mustafes është letër e një demagogu te vonuar dhe te ‘penduar’ i cili posa te viie ne pushtet partiak vazhdon avazin e vjetër…’akademinë politike ‘ me te cilën i ka rritur(regjur) lideri Mustafa“, thuhet në reagimin e familjes Imeri.

Advertisement

E ndaj tyre ka reaguar menjëherë ish deputeti i LDK-së, Gani Geci, i cili i ka dal në mbrojtje Besian Mustafës, i cili është edhe Ministër në detyrë i Bujqësisë.
Ky është komenti nga Gani Geci:

Advertisement

I nderuar Haki Imeri Besian Mustafa ishte një ministër i LDK-së dhe kur je ministër është normale ta mbrosh atë që te emëroj!

Advertisement

Pse është normale sepse edhe je nen urdhera te atij qe të emroj por ju e dini qe kishte te atill ne LDK qe mbronin LDK en dhe nuk mbronin as Isa Mustafen as Vjosa Osmanin dhe te dyt bashk ishin si shkatrrues te LDK-es

SEARCH

LAJMEGani Geci “godet” familjen Imeri, i del në mbrojtje Besian Mustafës: Po i mbroni vrasësit e…

Advertisement

Familja e anëtarit të vrarë të LDK-së, Haki Imeri, përmes një postimi në facebook ka sulmuar ashpër sot kandidatin për deputet të LDK-së, Besian Mustafa, i cili përmes një letre publike ka kritikuar partinë e tij pas humbjes së rëndë që pësoi në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ata e kanë quajtur demagog Besian Mustafën.

“Letra e Besain Mustafes është letër e një demagogu te vonuar dhe te ‘penduar’ i cili posa te viie ne pushtet partiak vazhdon avazin e vjetër…’akademinë politike ‘ me te cilën i ka rritur(regjur) lideri Mustafa“, thuhet në reagimin e familjes Imeri.

E ndaj tyre ka reaguar menjëherë ish deputeti i LDK-së, Gani Geci, i cili i ka dal në mbrojtje Besian Mustafës, i cili është edhe Ministër në detyrë i Bujqësisë.

Advertisement

INFORMOHUAdskeeper

Në 6 ditë enët e gjakut do të kthehen si ato të një 20 vjeçari!
Ky është komenti nga Gani Geci:

I nderuar Haki Imeri Besian Mustafa ishte një ministër i LDK-së dhe kur je ministër është normale ta mbrosh atë që te emëroj!

Pse është normale sepse edhe je nen urdhera te atij qe të emroj por ju e dini qe kishte te atill ne LDK qe mbronin LDK en dhe nuk mbronin as Isa Mustafen as Vjosa Osmanin dhe te dyt bashk ishin si shkatrrues te LDK-es

Advertisement

LAJM I FUNDITMgid

The TV Couples We Want To Stay Together Forever And Ever
Zestradar

Adorable Ragdolls That Will Flop Their Way Into Your Heart
Zestradar
Por nese terheqim nji paralele nga QPK atehere del se Besiani kishte të drejt ta rrezoj qeverin e atyre që ia vran babajn e tij .

Thjesht në vitin 2000 kur u vra Xhemajl Mustafa kishim nji Qëveri të perkoshme dhe ajo qeveri e perkohshme kishte nji kryeminister dhe kishte ministra njejt sikur tani .

Advertisement

Meqë ju po pretendoni se Besiani ka faj qe nuk kishte ngrit zerin kunder Isa Mustafes.

Po ata ministrat e Qeveris së përkohshme qe ju tani po i perkrahi ata ministra le qe ne vitin 2000 nuk e ngriten zanin kunder vrasjeve politike por ata ministrat te QPK -es tani po dyshohen per vrasje politike dhe pikrisht per vrasjen e Xhemajl Mustafes .

Dhe tash ta sulmosh Besianin se ka mbroj Isa Mustafen dhe ti ti mbrosh vrasesisit e dyshuar te Haki Imerit dhe Xhemail Mustafes a nuk eshte kjo nji hipokrizi e lloit te vet

LAJM I HUAZUAR NGA GAZETA BOTA SOT

Advertisement

LAJME