Familja e anëtarit të vrarë të LDK-së i reagon ashpër Besian Mustafës, ja çka thonë…

Familja e anëtarit të vrarë të LDK-së i reagon ashpër Besian Mustafës, ja çka thonë…

LAJMEFamilja e anëtarit të vrarë të LDK-së i reagon ashpër Besian Mustafës, ja çka thonë…

Advertisement

Familja e anëtarit të vrarë të LDK-së, Haki Imeri, përmes një postimi në facebook ka reaguar ndaj kandidatit për deputet të LDK-së, Besian Mustafa, i cili përmes një letre publike ka kritikuar partinë e tij pas humbjes së rëndë që pësoi në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Advertisement

“Letra e Besain Mustafes është letër e një demagogu te vonuar dhe te ‘penduar’ i cili posa te viie ne pushtet partiak vazhdon avazin e vjetër…’akademinë politike ‘ me te cilën i ka rritur(regjur) lideri Mustafa “, thuhet në reagimin e familjes Imeri.

Advertisement

Postimi i plotë:

Advertisement

-Besian Mustafa paska shkruar nje kenge vajtimi te varri i LDK-se!

Advertisement

Kjo leter e vonuar Besian Mustafes nuk eshte bindese fare. Nuk e rikthen besimin, kujdesin devotshmerine ‘mekatari penduar’, thote nje varg ne Dhjaten e vjeter.

-Ai qe ka zhgenjyer elektoratin e LDK-se, ai nuk eshte as i pranuar dhe as i falur nga sovrani, fatkeqesisht kjo stuhi e gjykimeve te rroku edhe ty Besian, sepse qendroje ne anen e liges se atyre qe qellim paten te sjellin LDK ne tabut.

-Fjalet e tua ne kete nekrologji jane tipike per shume arsye, per te gjitha arsyejet!

Advertisement

LAJMEFamilja e anëtarit të vrarë të LDK-së i reagon ashpër Besian Mustafës, ja çka thonë…

Familja e anëtarit të vrarë të LDK-së, Haki Imeri, përmes një postimi në facebook ka reaguar ndaj kandidatit për deputet të LDK-së, Besian Mustafa, i cili përmes një letre publike ka kritikuar partinë e tij pas humbjes së rëndë që pësoi në zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Letra e Besain Mustafes është letër e një demagogu te vonuar dhe te ‘penduar’ i cili posa te viie ne pushtet partiak vazhdon avazin e vjetër…’akademinë politike ‘ me te cilën i ka rritur(regjur) lideri Mustafa “, thuhet në reagimin e familjes Imeri.

Postimi i plotë:

Advertisement

-Besian Mustafa paska shkruar nje kenge vajtimi te varri i LDK-se!

Rritur potencën 5 herë më shumë në 7 minuta, përdorni këtë gjë.
-Kjo leter e vonuar Besian Mustafes nuk eshte bindese fare. Nuk e rikthen besimin, kujdesin devotshmerine ‘mekatari penduar’, thote nje varg ne Dhjaten e vjeter.

-Ai qe ka zhgenjyer elektoratin e LDK-se, ai nuk eshte as i pranuar dhe as i falur nga sovrani, fatkeqesisht kjo stuhi e gjykimeve te rroku edhe ty Besian, sepse qendroje ne anen e liges se atyre qe qellim paten te sjellin LDK ne tabut.

-Fjalet e tua ne kete nekrologji jane tipike per shume arsye, per te gjitha arsyejet!

Advertisement

LAJM I FUNDITMgid

What Is Really Going On Between Kendall Jenner And Devin Booker?
Celeb News

11 Ayurveda Heath Secrets From Ancient India
Herbeauty
Lojaliteti ndaj atij qe kishte mision te rrenoje LDK u beri argat te verber ne sherbim te kesaj maskarade . . disi zhagun ia ke bart me mburrje Isa Mustafes dhe klikes se tij kete nuk e harron sovrani.

u bere pjese e Klikes qe shkaterroj LDK dhe kjo fature eshte perbashket . Ky ‘reflktim’ i yti ne kete kohe eshte manover tipike e nje ‘mekatari’ qe shpalos pas humbjeve te pashpresa ‘pendesen’.. vjen ne kohen e pakohe ..

Advertisement

-Rrije i heshtur athere kur do te duhej ta qoje zerin deri ne qiell, tash po mundoshesh te thuash diçka por hiç nuk ka vlere kjo cka thua … nuk te degjon njeri .Sakrifikuat LDK per Isa Mustafen ky eshte konstatimi i sovranit .

te duhej te flisje atehere , kur Isa Mustafa e Agim Veliu me zuzare ngrehen zhag z. nika Gervalla , do te duhej ti dalje ne mbrojtje Vjosa Osmanit atehere kur padrejtesisht e perjashtuan , linquan dhe debuan nga Partia

LAJME