edhe-832-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove

Në Kosovë aktualisht janë 832 raste aktive me COVID-19, shkruan Kosova24.

Advertisement

Numri total i rasteve pozitive është 107.533 dhe 2.247 raste të vdekjes.

Advertisement

Numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është gjithsej 104.454./Kosova24/

Advertisement

The post Edhe 832 raste aktive me COVID-19 në Kosovë appeared first on Kosova24.

Advertisement
Advertisement

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *