e-mitura-ne-prishtine-rrembehet-nga-ish-i-dashuri,-i-dyshuari-ike-me-mercedes

Një e mitur në Prishtinë është marrë me dhunë nga ish i dashuri i saj.

Advertisement

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 18:00, siç njofton Policia e Kosovës.

Advertisement

I dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes me veturën e tipit Mercedes

Advertisement

“Prishtinë, 08.05.2021-18:00. Është raportuar se viktima femër e mitur është marrë me dhunë nga ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar. Raportohet se i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes me veturën e tipit Mercedes. Lidhur me rastin janë njoftuar njësitë përkatëse policore si dhe prokurori kujdestar. Rasti është iniciuar dhe është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Advertisement

The post E mitura në Prishtinë rrëmbehet nga ish i dashuri, i dyshuari ikë me Mercedes appeared first on Kosova24.

Advertisement

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *