Connect with us

LAJME

Drejtori i Haskukës në Prizren rrahet me dajën e tij, mësohet arsyeja

Published

on

drejtori-i-haskukes-ne-prizren-rrahet-me-dajen-e-tij,-mesohet-arsyeja
Advertisement

Drejtor i Drejtorisë së Inspektoratit në Prizren, Edon Muçaj, është raportuar se është përleshur fizikisht me dajën e tij.

Advertisement

Mehmet Hoti nga Prizreni, ka potencuar se në bazë të informatave që posedon, Drejtori i Inspektorateve Edon Muçaj, i emëruar nga kryetari i Prizrenit, Mytahir Haskuka, është përleshur fizikisht me dajën e tij për prona, dhe si rrjedhojë daja i tij tani gjendet në paraburgim.

Advertisement

Ndryshe, Edon Muçaj është emëruar drejtor i Drejtorisë së Inspektoratit në Prizren në vitin 2020 nga Mytahir Haskuka.

Advertisement

“Edon Muçajn kam emëruar drejtor të ri të Drejtorisë së Inspektoratit”, kishte shkruar Haskuka në Facebook.

Advertisement

Hskuka kishte thënë se Muçaj ka integritet të lartë moral, është një punëtor i pashoq dhe është i gatshëm që të ballafaqohet me sfidat dhe problemet, si dhe të merr përgjegjësi për të mbrojtjur interesin publik.

Postimi i plotë i Hotit:

Shumë reklama bajke një kohë kandidati me numër 44 në listën e VV-së.

Advertisement

A është e rrugës që për prona, të rrihet daja me nip. Në bazë të disa informatave nga tereni thuhet se Drejtori i Inspektorateve Edon Muçaj, rrihet me dajën e tij për prona, dhe si rrjedhojë daja i tij gjindet në paraburgim.

Si t’i përgjigjemi në këtë rast thënies se çka ban nipi për daj dhe daja për nip?

Përgjigja po dihet, rrihen mes vete.

Edon, hajde ma gjallë ma gjallë!

Advertisement

The post Drejtori i Haskukës në Prizren rrahet me dajën e tij, mësohet arsyeja appeared first on Kosova24.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

LAJME

Shqipe Pantina: Halil Berisha e tha të vërtetën dhe tregoi sa e vështirë është puna e gazetarit

Published

on

shqipe-pantina:-halil-berisha-e-tha-te-verteten-dhe-tregoi-sa-e-veshtire-eshte-puna-e-gazetarit
Advertisement

Gazetari Halil Berisha, gjatë ditës së mërkure ka dhënë dëshminë e tij, lidhur me publikimin e dosjeve të Gjykatës Speciale, në konferencën për media të organizuar nga OVL-ja e UÇK-së, shtatorin e vitit të kaluar, ku ai si……

Advertisement

Advertisement
Advertisement

Continue Reading

LAJME

Afrim Toverlani flet pas incidentit me Shpend Ahmetin

Published

on

afrim-toverlani-flet-pas-incidentit-me-shpend-ahmetin
Advertisement

Mbrëmë u raportua se trajneri Afrim Toverlani ka sulmuar me thikë kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin.

Advertisement

Rasti madje ishte raportuar edhe në policinë e Kosovës, ku në Raportin 24-orësh, thuhet se i dyshuari mashkull ka qenë nën ndikimin e alkoolit……

Advertisement

Advertisement
Advertisement

Continue Reading

LAJME

Kërcënohet Albin Kurti, Njësia Speciale e ruan shtëpinë e tij

Published

on

kercenohet-albin-kurti,-njesia-speciale-e-ruan-shtepine-e-tij
Advertisement

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka marrë kërcënime.Burime të KALLXO.com thonë se për shkak të kërcënimit janë forcuar masat e sigurisë për shefin e Qeverisë.

Advertisement

Në mesin e këtyre masave të sigurisë është edhe dërgimi i Njësisë Speciale te shtëpia ku banon kryeministri.

Advertisement

Lidhur me këtë çështje, KALLXO.com ka dërguar pyetje në Zyrën e Kryeministrit dhe në Polici dhe është në pritje të një përgjigjeje.KALLXO.com ka siguruar foto ku shihet prania edhe e Njësisë së Reagimit të Shpejtë të Policisë te shtëpia e kryeministrit Kurti.

Advertisement

The post Kërcënohet Albin Kurti, Njësia Speciale e ruan shtëpinë e tij appeared first on Kosova24.

Advertisement

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.