Për vdekjen tragjike të 33-vjeçares nga fshati Vragoli i Fushë-Kosovës, Express ka mësuar detaje të reja.

Advertisement

Burime të besueshme të Gazetës Express brenda Policisë së Kosovës bëjnë me dije se 33-vjeçarja dyshohet se u ngufat me jastëk nga motra e saj rreth tri vjet më e madhe.

Advertisement

Të njejtat burime theksuan se dy motrat dhe anëtarët e tjerë të kësaj familjeje dyshohet se kanë probleme mendore.

Advertisement
Advertisement

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *