mardi, mars 2, 2021
Parashikimi i motit për sot
MOTI

Parashikimi i motit për sot

Dita e diel do të karakterizohet me mot stabil, me diell dhe vranësira të pjesëshme, më të theksuara rrëzë maleve. Në viset e ulëta dhe mesatare parashihen kushte për mjegull. Temperaturat minimale do të lëvizin…