Connect with us

LAJME

Afrim Toverlani flet pas incidentit me Shpend Ahmetin

Published

on

afrim-toverlani-flet-pas-incidentit-me-shpend-ahmetin
Advertisement

Mbrëmë u raportua se trajneri Afrim Toverlani ka sulmuar me thikë kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin.

Advertisement

Rasti madje ishte raportuar edhe në policinë e Kosovës, ku në Raportin 24-orësh, thuhet se i dyshuari mashkull ka qenë nën ndikimin e alkoolit……

Advertisement

Advertisement
Advertisement

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

LAJME

Ekskluzive: Paralajmërime për sulme armiqësore në Kosovë në periudhën 26 deri më 30 nëntor

Published

on

ekskluzive:-paralajmerime-per-sulme-armiqesore-ne-kosove-ne-periudhen-26-deri-me-30-nentor
Advertisement

Gazeta “Epoka e re” nga burimet e saja merr vesh se një ambasadë e një shteti të huaj ua paska tërhequr vërejtjen shtetasve të vet që shërbejnë në Kosovë se:

Advertisement

“Ka mundësi të ketë aksione armiqësore në Kosovë” nga periudha 26 nëntor deri më 30 nëntor duke iu kërkuar atyre që t’i shmangin qendrat tregtare dhe vendet më grumbull të madh njerëzish.

Advertisement

“Ka një qarkore që tërheq vërejtën se nga data 26 deri më 30 nëntor ka mundësi të ketë aksione armiqësore në Kosovë, dhe se ftohen qytetarët e huaj t’i shmangin qendrat tregtare dhe vende e tjera ku ka shumë njerëz” ka treguar ky burim për gazetën “Epoka e re”.
.

Advertisement

Advertisement

Continue Reading

LAJME

Gjilan, fëmija plagos aksidentalisht me armë babain

Published

on

gjilan,-femija-plagos-aksidentalisht-me-arme-babain
Advertisement

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Livoq i ultë të Gjilanit, një fëmijë ka qëlluar aksidentalisht me armë babain e tij.

Advertisement

Rasti ka ndodhur ditën e premte, rreth orës 15:00.

Advertisement

“I dyshuari mashkull kosovar ka pranuar trajtim mjekësor pasi që i njëjti derisa ka qenë duke e pastruar armën (pushkë ajrore, nuk posedon leje), nga pakujdesia dyshohet se fëmija i tij e ka shkrepur armën dhe ka qëlluar atë. Arma i është sekuestruar ndërsa me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, njofton Policia. /Telegrafi/

Advertisement

The post Gjilan, fëmija plagos aksidentalisht me armë babain appeared first on Kosova24.

Advertisement

Continue Reading

LAJME

Ramosaj u bën thirrje qytetarëve të bashkëpunojnë me institucionet nëse kanë informacione për krimin makabër në Gllogjan

Published

on

Advertisement

Ramosaj u bën thirrje qytetarëve të bashkëpunojnë me institucionet nëse kanë informacione për krimin makabër në Gllogjan

Advertisement

Bashkim Ramosaj

Advertisement

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, u ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacione për ngjarjen e mbrëmshme ku mbetën të vdektur tre persona të jap detaje dhe të bashkëpunojë me institucionet relevante.

Advertisement

Ai me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se sot është një mëngjes i trishtë për Deçanin dhe për tërë kombin.

Advertisement

“Duke ju shprehur ngushëllime familjeve, lus të gjithë qytetarët që kanë ndonjë informacion rreth këtij krimi makabër, të bashkëpunojnë me institucionet relevante!”,ka thënë Ramosaj.

Postimi i plotë

Sponsored Links

Advertisement

You May Like

Work From Home for a USA company Might Be More Fun Than You ThinkWork From Home USA | Search

by Taboola

Mëngjes i trishtë për Deçanin, e tërë kombin tonë, pas sulmit makabër që ndodhi mbrëmë në Gllogjan, ku humbën jetën dy nxënës, Genta Mustafaj e Ledian Hamzaj dhe shoferi i autobusit Gani Gjokaj, ku mbeti i plagosur edhe nxënësi Fliant Turkaj nga Dubrava e Deçanit.

Advertisement

Duke ju shprehur ngushëllime familjeve, lus të gjithë qytetarët që kanë ndonjë informacion rreth këtij krimi makabër, të bashkëpunojnë me institucionet relevante!

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.