dimanche, mai 9, 2021
Digjet edhe një shtëpi në Prishtinë
LAJME

Digjet edhe një shtëpi në Prishtinë

Një shtëpi është djegur në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë. Zjarri ka arritur të lokalizohet dhe nuk raportohet për të lënduar, njofton Klan Kosova. Rastin për KlanKosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin…